YDD Akademi eğitimleri YDD Üyelerine %30 indirimlidir.

Sık Sorulan Sorular

Her eğitim için farklı mezuniyet şartları bulunmaktadır. İlgilendiğiniz eğitimle ilgili sayfadan gerekli bilgileri alabileceğiniz gibi eğitim danışmanlarımıza da sorularınızı yöneltebilirsiniz.
İlgili eğitim sayfasında “ Hemen Kayıt yaptır” seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfada hem eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz hem de kimlik ve iletişim bilgilerinizi girerek ödeme adımına geçebilirsiniz.
Ödeme işlemini tamamladığınızda karşınıza “kayıt gerçekleştirildi, giriş sayfasına yönleniyorsunuz” bilgisi gelecektir. Otomatik olarak sisteme giriş sağlanacaktır. Açılan sayfada eğitim saatlerini ve eğitim programını göreceksiniz. Eğitimleri buradan takip edebilir, gerçek zamanlı online eğitimlere saati gelince buradan giriş yapabilirsiniz.
Uzaktan eğitim platformlarında yapılan dersleri iki şekildedir:

Canlı dersler: Canlı ders yapılan eğitim programlarında, dersler belirtilen tarihte başlar. Haftanın belirli günlerinde ve saatlerinde canlı dersler yapılır. Canlı derslere mobil cihazlardan, tablet veya bilgisayarlardan erişim sağlanabiliyor. Katılım zorunluluğu olan bu canlı derslere, zaman veya mekân gibi etkenler engel olmuyor.

Sunum videoları: Canlı ders yapılmayan, sadece sunum videoları şeklinde yapılan eğitimlerde, eğitimleri istediğiniz zaman başlatabiliyorsunuz. Eğitim süresi boyunca, videolar ve diğer çalışma materyallerine ulaşabilme imkânı bulunuyor.

Sertifika programlarının eğitim plânları; canlı dersler, ilgili videolar, ders notları, sunumlar, testler, ödevler ve deneme sınavları gibi bölümlerden oluşuyor. Bu eğitim materyallerine, sertifika programına üyeliğiniz devam ettiği sürece ulaşabiliyorsunuz.
Öğrenci panelinde oturum açtığınızda, güncel eğitimleriniz ile ilgili hatırlatmaları görebilirsiniz. Canlı dersinizin başlayacağı saatler ilk sayfada yer almaktadır. Eğitim saatinde ilgili linkten derse giriş yapabilirsiniz.
Satın aldığınız eğitim materyallerine Eğitim tarihini izleyen 6 ay boyunca ulaşabilirsiniz.
Gerçek zamanlı canlı derslerin olduğu eğitimlerde, en az %90 oranında derslere katılım zorunludur. Dersleri kaçıran öğrenciler ancak gelecek eğitimde katılamadıkları dersleri tamamladıktan sonra sınav giriş hakkı kazabilirler. Sınavlı eğitimlerde, eğitim sonunda yapılacak sınavlardan en az 75 puan alan katılımcılar sertifika almaya hak kazanırlar.

Sunum videoları ile yapılan eğitimlerde, istediğiniz zaman eğitimi tamamlayabilir ve katılım belgesine hak kazanırsınız.
Eğitim tarihini izleyen 6 ay boyunca dilediğiniz zaman sınava tekrar girebilirsiniz.
Sınav başarısı gereken eğitimlerde, en az 75 puan alarak sınavda başarılı olan katılımcılara online sertifikaları PDF olarak sistem üzerinden gönderilecektir. Sınavsız eğitimlerde, eğitimin tamamlanması sonunda sistem üzerinden katılım belgesi gönderilecektir. Sertifikanızı basılı (ıslak imzalı) istemeniz durumunda info@yddakademi.com’a talebinizi iletiniz.
Platforma mobil, tablet veya bilgisayar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Öğrenci panelinin kullanıcı dostu tasarımı kolay ve hızlı kullanım sağlar. Ayrıca öğrenci panelinde sol alt köşede sistem kılavuzu da bulunmaktadır.
Aidat borcu olmayan tüm YDD üyeleri indirim kuponu alabilir. İrtibat info@yddakademi.com

Sorunuz var ise size yardımcı olabiliriz.

    Whatsapp Görüşmesi
    1
    Whatsapp Destek
    Scan the code
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?