YDD Akademi eğitimleri YDD Üyelerine %30 indirimlidir.

Ayşin Kürkçüoğlu

Boğaziçi Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin Executive MBA programını bitirdi. UCLA-University of California Los Angeles’ta Pazarlama ve Reklamcılık alanlarında uzmanlık programlarını tamamlayarak, marka kimliği oluşturma, CRM, reklamda yaratıcılık, uluslararası pazarlama konularında uzmanlaştı. London Fashion of Art’ta Lüks Pazarlaması üzerine eğitim aldı.

Yapı Kredi Sigorta, Sandoz, Abdi İbrahim, Turkcell, AIX Nittany Technology gibi sigorta, ilaç, telekomünikasyon ve e-platformlar konusunda sektörlerinin önemli firmalarında satış ve pazarlama yöneticiliği görevlerinde bulundu.
2006-2007 yıllarında Dale Carnegie Türkiye’nin uluslararası sertifikasyon sürecinden geçerek ‘Eğitimcinin Eğitimi, Kişisel İletişim Becerileri ve Gelişimi, Satış, Liderlik ve Motivasyon, Etkili Sunumlar’ konularında belgelendirildi. 2011 yılından beri eğitim ve yönetim danışmanlığı çalışmalarına kurucusu olduğu Circle Danışmanlık’ta devam etmektedir.

İlaç, bankacılık, sigorta, lojistik, gıda, ısıtma-soğutma, kozmetik, otomotiv ve FMCG sektörlerinde farklı firmalara danışmanlık yapmış, kişisel gelişim, pazarlama, satış ve müşteri ilişkileri üzerine eğitimler vermiştir. Referansları arasında Cumhurbaşkanlığı, Renault, Uno, Mercedes, Denizbank, Hedef Alliance, Colgate, Johnson & Johnson, P&G, Unilever, Yves Rocher, Note, Ariston, Vakıfbank, İş Bankası, Yapı Kredi, GE, Ekol Lojistik, AXA Sigorta, Pfizer, Novartis, GSK, Roche, Abbott, Bayer, Abdi İbrahim, Bioderma, Europ Assistance gibi sektörlerinin önemli firmaları yer almaktadır. Süreç analizleri ve iyileştirmeleri, iç müşteri tutundurma çalışmaları ve yetenek yönetimi, marka kimliği oluşturma ve görünürlüğü arttırma, satış ekibi performans yönetimi ve saha performans koçluğu ile yönetici yetiştirme programları uzmanlık alanlarındandır.

2011 yılında Erickson Coaching International’dan profesyonel koçluk sertifikası almıştır. Hedef Alliance Holding adına iki yıl boyunca çıkarttığı “Hedef Sağlık” dergisinde satış ve müşteri yönetimi üzerine köşe yazarlığı yapmıştır. 2009-2016 yılları arasında Ogilvy Healthworld reklam ajansının proje koordinatörlüğünü Türkiye ve MENA bölgesi için yürütmüş, halen Mc Cann reklam ajansının MENA bölgesi marka yönetimi ve eğitim projelerine danışmanlık yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası seminerlere konuşmacı olarak katılmakta ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nin projelerinde eğitim danışmanlığı yapmaktadır.

Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?