YDD Akademi eğitimleri YDD Üyelerine %30 indirimlidir.

Ayşe ARDIÇ GÖRÜCÜ

Kırşehir doğumlu olan Ayşe Ardıç Görücü ilköğretim ve lise tahsilini Kırşehir’de tamamladıktan sonra ODTÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, Manchester Business School MBA yüksek lisans programı temel derslerini almıştır.

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası, Coşkunöz Holding ve TAYSAD bünyesinde proje yönetimi, yalın teknikler, değer akış haritalama, süreç iyileştirme, müzakere teknikleri, mavi yaka yönetimi ve dijital liderlik konularında eğitim vermiştir.

1989 yılında başladığı iş hayatında Petlas, TAI, Transtürk Fren, SEGER Korna, Mako Magnetti Marelli, Coşkunöz, Beltan ve Tofaş Türk Otomobil fabrikası işletmelerinde çalıştı. Proje lideri, lojistik yöneticisi, planlama müdürü, bilgi işlem süreç iyileştirme uzmanı, SAP danışmanı, fabrika müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2019  den beri  iş mükemmelliği, yalın dijital dönüşüm ve stratejik planlama konularında yönetim danışmanlığı ve eğitmenlik hizmeti verdiği gibi dijitalleşme konusunda çalışan partnerleri ile birlikte dijital dönüşüm projeleri de yürütmektedir.

İş yaşamında sistem oluşturma, yaratıcı ve iddialı fikirleri hayata geçirme, atıl stokları değerlendirme ve lojistik masrafları azaltma konularında ödülleri bulunduğu gibi voleybol ve atletizm alanında madalyaları bulunmaktadır. Modern yaşamın sosyal etkilerini dile getiren öykülerden oluşan bir öykü kitabı vardır. Şimdilerde LinkedIn ortamında makaleler yayınlamaktadır.

Evlidir. Üç oğlunun yanında kariyer yolculuğunda destek verdiği mentileri ile geleceğimize hizmet vermektedir.

Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?