YDD Akademi eğitimleri YDD Üyelerine %30 indirimlidir.

Mehmet Ergin

Mehmet Ergin

YD101, YD102 ve ISO20700 Eğitimleri başta olmak üzere, derneğimizin vermiş olduğu eğitimlerin büyük bölümüne katıldım. Gerek eğitmenlerin konularındaki uygulama deneyimi ve konuya hâkimiyeti, eğitim içeriği, metodu, eğitim yaklaşımı ve gerekse sunum dokümanları, standartların üstündeydi.

Eğitimler, salt formel olarak değil, içerik olarak da oldukça tatmin edici nitelikteydi. Kitabi bilgilerin deneyim ve tecrübe ile yoğrulması ve ortaya çıkan değerin paylaşılması şeklinde gerçekleşen eğitimlerden oldukça faydalandığımı belirtmek isterim.

Yönetim Danışmanlığı mesleğine yeni katılacak genç meslektaşlarım için ufuk açıcı bir süreç, yıllarını bu işe vermiş meslektaşlarım için de farklı bakış açıları kazandıran, Yönetim Danışmanları Derneği’nin özgün ve değerli eğitimlerini almalarını tavsiye ederim.

Yaklaşım, içerik, metot ve eğitimci profili açısından katılma güdüsü ve heyecanı yaratan eğitimlerin devamını beklediğimi ve takip ettiğimi belirtmek isterim.

Hem genç meslektaşlarımla hem de deneyimli meslektaşlarımla nice etkili ve verimli eğitimlerde buluşmayı ve tanışmayı diliyorum.

 

Saygılarımla,

Mehmet Ergin, CMC

Aile Şirketleri Uzmanı (PhD)

Kurucu / Yönetici

FMA Future Management Academy Co. Ltd.

Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?